Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Polonia Kiełcz |
1:4 | Pogoń Wschowa |
||||
Błękitni Wierzbnica |
3:2 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Thrash Attack Lipiny |
1:4 | Modrzew Modrzyca |
||||
Zorza Nowe Żabno |
2:1 | Sparta Sława |
||||
Topola Łupice |
1:0 | Cuprum Czciradz |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
5:2 | Pogoń Wschowa |
||||
Piast Parkovia Trzebiechów |
8:0 | Polonia Kiełcz |
||||
Cuprum Czciradz |
0:7 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Modrzew Modrzyca |
2:3 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Zorza Nowe Żabno |
3:2 | Topola Łupice |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pogoń Wschowa |
4:4 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Błękitni Wierzbnica |
3:0 | Cuprum Czciradz |
||||
Polonia Kiełcz |
3:3 | Modrzew Modrzyca |
||||
Thrash Attack Lipiny |
0:2 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Topola Łupice |
0:2 | Sparta Sława |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
1:2 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Cuprum Czciradz |
1:6 | Polonia Kiełcz |
||||
Modrzew Modrzyca |
4:4 | Pogoń Wschowa |
||||
Topola Łupice |
3:3 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Zorza Nowe Żabno |
7:3 | Błękitni Wierzbnica |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piast Parkovia Trzebiechów |
2:1 | Modrzew Modrzyca |
||||
Pogoń Wschowa |
4:1 | Cuprum Czciradz |
||||
Błękitni Wierzbnica |
2:1 | Topola Łupice |
||||
Polonia Kiełcz |
1:0 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Thrash Attack Lipiny |
2:1 | Sparta Sława |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
4:2 | Modrzew Modrzyca |
||||
Zorza Nowe Żabno |
4:3 | Pogoń Wschowa |
||||
Cuprum Czciradz |
1:2 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Thrash Attack Lipiny |
3:4 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Topola Łupice |
6:1 | Polonia Kiełcz |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piast Parkovia Trzebiechów |
4:2 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Modrzew Modrzyca |
5:0 | Cuprum Czciradz |
||||
Pogoń Wschowa |
2:0 | Topola Łupice |
||||
Błękitni Wierzbnica |
4:0 | Sparta Sława |
||||
Polonia Kiełcz |
2:2 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
5:2 | Cuprum Czciradz |
||||
Błękitni Wierzbnica |
3:0 | Polonia Kiełcz |
||||
Thrash Attack Lipiny |
2:0 | Pogoń Wschowa |
||||
Topola Łupice |
0:7 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Zorza Nowe Żabno |
2:4 | Modrzew Modrzyca |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piast Parkovia Trzebiechów |
3:1 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Pogoń Wschowa |
0:3 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Cuprum Czciradz |
1:6 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Polonia Kiełcz |
1:6 | Sparta Sława |
||||
Modrzew Modrzyca |
4:0 | Topola Łupice |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Modrzew Modrzyca |
10:1 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Sparta Sława |
2:3 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Piast Parkovia Trzebiechów |
1:3 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Pogoń Wschowa |
5:4 | Polonia Kiełcz |
||||
Cuprum Czciradz |
2:1 | Topola Łupice |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pogoń Wschowa |
1:3 | Sparta Sława |
||||
Thrash Attack Lipiny |
1:1 | Cuprum Czciradz |
||||
Topola Łupice |
0:4 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Błękitni Wierzbnica |
4:3 | Modrzew Modrzyca |
||||
Polonia Kiełcz |
1:1 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Zorza Nowe Żabno |
6:1 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Piast Parkovia Trzebiechów |
3:2 | Pogoń Wschowa |
||||
Cuprum Czciradz |
3:4 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Modrzew Modrzyca |
2:3 | Polonia Kiełcz |
||||
Sparta Sława |
3:2 | Topola Łupice |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piast Parkovia Trzebiechów |
5:0 | Sparta Sława |
||||
Pogoń Wschowa |
3:0 | Modrzew Modrzyca |
||||
Polonia Kiełcz |
2:4 | Cuprum Czciradz |
||||
Błękitni Wierzbnica |
1:1 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Thrash Attack Lipiny |
2:2 | Topola Łupice |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
5:2 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Zorza Nowe Żabno |
2:1 | Polonia Kiełcz |
||||
Cuprum Czciradz |
3:1 | Pogoń Wschowa |
||||
Topola Łupice |
1:5 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Modrzew Modrzyca |
0:3 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pogoń Wschowa |
4:3 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Piast Parkovia Trzebiechów |
3:1 | Cuprum Czciradz |
||||
Modrzew Modrzyca |
5:2 | Sparta Sława |
||||
Błękitni Wierzbnica |
3:2 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Polonia Kiełcz |
3:0* | Topola Łupice |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sparta Sława |
4:1 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Cuprum Czciradz |
0:3 | Modrzew Modrzyca |
||||
Topola Łupice |
1:4 | Pogoń Wschowa |
||||
Thrash Attack Lipiny |
7:4 | Polonia Kiełcz |
||||
Zorza Nowe Żabno |
0:3 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Piast Parkovia Trzebiechów |
7:1 | Topola Łupice |
||||
Modrzew Modrzyca |
3:2 | Zorza Nowe Żabno |
||||
Pogoń Wschowa |
5:2 | Thrash Attack Lipiny |
||||
Cuprum Czciradz |
3:1 | Sparta Sława |
||||
Polonia Kiełcz |
3:2 | Błękitni Wierzbnica |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Błękitni Wierzbnica |
4:3 | Pogoń Wschowa |
||||
Sparta Sława |
2:3 | Polonia Kiełcz |
||||
Thrash Attack Lipiny |
3:1 | Piast Parkovia Trzebiechów |
||||
Zorza Nowe Żabno |
7:1 | Cuprum Czciradz |
||||
Topola Łupice |
1:6 | Modrzew Modrzyca |